Mogens Vantore (1895-1977). Begravelsesfølge forlader hus. Olie på lærred
Mogens Vantore (1895-1977). Begravelsesfølge forlader hus. Olie på lærred. Sign. Vantore. 51x61 (637x77 cm).
Slutter om 3 dage 18 timer 56 minutter 5 sekunder