Evgenij Klenø. Opstilling, olie på lærred, cd
Evgenji Klenø (1921-2005: Opstilling. Sign. 'Klenø'. Olie på lærred. 56 x 66 (61 x 72) cm.
Slutter om 4 dage 23 timer 9 minutter 2 sekunder