John Walentin, olie på lærred, skovmotiver (2)
John Walentin (1882-1959). Skovmotiver - det ene med hus, olie på lærred, sign. monogram 57 & 47, 54 x 59 cm. (61 x 66 cm) & 68 x 68 cm, U.R. (2)
Slutter om 4 dage 15 timer 44 minutter 9 sekunder