Janusz Tyrpak. Komposition, olie på lærred (cd)
Janusz Tyrpak (f. 1963). Komposition. Olie på lærred. Sign. Janusz Tyrpak på bagsiden. 40 x 40 cm. Uindrammet
Slutter om 4 dage 22 timer 47 minutter 29 sekunder
DKK 3.600