Mona Dam. Komposition, akryl på lærred (cd)
Mona Dam (f. 1951). Komposition, akryl på lærred. Signeret og dateret Mona Dam 2005. 40 x 50 cm (43 x 53 cm).
Slutter om 22 timer 24 minutter 30 sekunder
DKK 3.400