Mona Dam. Komposition, akryl på lærred (cd)
Mona Dam (f. 1951). Komposition, akryl på lærred. Signeret og dateret Mona Dam 2001/2005. 40 x 50 cm (43 x 53 cm).
Auktionen afsluttes: 30. nov. 2024 20:17
6 dage 9 timer 5 minutter 45 sekunder