Velkommen til Lauritz.com

Velkommen til Lauritz.com

Torben von Deyen, Fire 2005, Olie på lærred

Vurdering

DKK 11000

Aalborg

6483934

Torben von Deyen (1975-2023),Fire 2005. Olie på lærred 100x100cm. U.R. Signeret og betegnet på bagsiden. Torben von Deyen har udstillet på Kunstnernes Påskeudstilling 2022. Litt. Tom Jørgensen. 101 Kunstnere 2013, s. 52f. c.d. Prov. Kunstnerens dødsbo.

DKK 2.800

Torben von Deyen, Biofeedback 2016. Olie på lærred

Vurdering

16.000DKK

Startpris

5.400DKK

Aalborg

9.10, 19.07

Torben von Deyen, Boombox - Brain Bondage 2017. Olie på lærred

Vurdering

13.500DKK

Startpris

5.400DKK

Aalborg

9.10, 19.10

Torben von Deyen (1975-2023), What Lies beneath/Bag facaden. Olie på lærred

Vurdering

12.000DKK

Startpris

5.400DKK

Aalborg

8.10, 18.00

Ann-Dorte Nielsen. Samling oliemalerier (3)

Vurdering

1.100DKK

item.HighestBidLabel

750DKK

Aalborg

18.10, 19.50

Kasia Banas. Tre landskabspartier, olie på lærred (3) (cd)

Vurdering

5.400DKK

Startpris

3.400DKK

Vejle

12.10, 19.03

Kasia Banas. Landskab med både (cd)

Vurdering

6.800DKK

Startpris

4.600DKK

Vejle

12.10, 19.12

Copyright Lauritz.com © 2023-2024 (Version: 1.0.5)