Leif Rydeng : Sø med siv og bådehus, akvarel
Leif Rydeng (1913-1975): Akvarel, søbred, sign. Leif Rydeng. 27x36,5 cm (43x51,5 cm)
Slutter om 4 dage 18 timer 3 minutter 32 sekunder