Ejnar Johansen: To studier af kvindelig model, i samme ramme
Goauche, akvarel og bly på papir, sign. Ej 39, samt med påskrift på den ene side. Indrammet med glas på begge sider. Rammemål 43,5 x 56,5 cm.
Slutter om 4 dage 16 timer 39 minutter 18 sekunder
DKK 850