Ubekendt kunstner. El Escorial
Ubekendt kunstner. El Escorial. Gouache og akvarel på papir. Sign. samt dateret (18)78. 15 x 35 (36 x 57) cm. Fremstår med let gulnet papir. Undersøgt i rammen.
Slutter om 3 dage 20 timer 25 minutter 51 sekunder