Leif Rydeng (1913-1975): Akvarel med vandkant og fugl
Leif Rydeng: Akvarel med vandkant og fugl sign. monogram og dateret 36. 50x64 cm (53x67 cm)
Slutter om 4 dage 19 timer 12 minutter 13 sekunder