Leif Rydeng (1913-1975): Akvarel med fjeld
Leif Rydeng: Akvarel med fjeld sign. og dateret 65. 33x46,5 cm (56x73 cm)
Slutter om 4 dage 20 timer 48 minutter 5 sekunder