Jørn Ladegaard. Komposition. (cd)
Jørn Ladegaard (f. 1935). Komposition, akvarel & oliekridt på papir, sign. mrk. på bagsiden, 64 x 46 cm. (81 x 61) cm.
Auktionen afsluttes: 23. nov. 2024 15:42
7 dage 20 timer 8 minutter 16 sekunder