Jørn Ladegaard. Komposition. (cd)
Jørn Ladegaard (f. 1935). Komposition, akvarel & oliekridt på papir, sign. mrk. på bagsiden, 64 x 46 cm. (81 x 61) cm.
Slutter om 4 dage 15 timer 13 minutter 43 sekunder