Leif Rydeng: Fugle flyvende langs et fjeld. Akvarel
Leif Rydeng (1913-1975): Fugle flyvende langs et fjeld. Akvarel. Sign. 45x66 cm (64x85 cm)
Slutter om 4 dage 18 timer 52 minutter 20 sekunder