Leif Lage, komposition, akvarel. cd.
Leif Lage (1933-2020) cd. Komposition, akvarel. Signeret og dateret Lage, 75. Mål: 30x40 cm. (44 x 55) cm.
Slutter om 16 timer 38 minutter 40 sekunder