Robert Kemm: Kystparti med muslingsamlere, 19. årh.s slutning
Robert Kemm (1837-1895): Kystparti med muslingsamlere, olie på lærred, sign. R. Kemm. 51 x 61 cm, rammemål 67 x 77 cm. 19. årh.s slutning
Slutter om 3 dage 18 timer 35 minutter 48 sekunder
DKK 3.200