Thomas Tråsdahl. (1925-2002). Interiør med mor og barn (cd)
Thomas Tråsdahl (1925-2002). Interiør med mor og pige, olie på lærred, sign. Tråsdahl. 60x70 cm. (78x89) cm.
Vurdering
1.100DKK
Startpris
550DKK
Vejle
11.10, 20.18
Vurdering
4.200DKK
Startpris
1.600DKK
Vejle
8.10, 20.10
Vurdering
1.600DKK
Startpris
1.100DKK
Vejle
8.10, 19.53
Vurdering
7.600DKK
Startpris
3.800DKK
Vejle
12.10, 20.01
Vurdering
1.400DKK
Startpris
550DKK
Odense
9.10, 18.47
Vurdering
5.400DKK
Startpris
4.200DKK
Vejle
8.10, 19.21
Vurdering
1.400DKK
Startpris
750DKK
Hørsholm
12.10, 14.20
Vurdering
5.400DKK
item.HighestBidLabel
2.800DKK
Hørsholm
9.10, 20.36
Vurdering
3.800DKK
Startpris
2.800DKK
Hørsholm
12.10, 18.28
Vurdering
8.000DKK
Startpris
4.600DKK
Hørsholm
9.10, 19.25
Vurdering
6.200DKK
Startpris
5.000DKK
Vejle
12.10, 19.00
Vurdering
4.400DKK
Startpris
3.400DKK
Hørsholm
12.10, 18.29
Vurdering
2.800DKK
item.HighestBidLabel
1.100DKK
Hørsholm
11.10, 14.54
Vurdering
1.900DKK
Startpris
1.400DKK
Vejle
12.10, 18.50
Vurdering
6.800DKK
Startpris
4.800DKK
Vejle
12.10, 19.19
Vurdering
1.100DKK
Startpris
550DKK
Roskilde
11.10, 15.31
Vurdering
1.400DKK
Startpris
750DKK
Hørsholm
11.10, 14.56
Vurdering
4.200DKK
Startpris
2.400DKK
Vejle
8.10, 19.16
Vurdering
4.200DKK
Startpris
1.100DKK
Odense
9.10, 18.46
Vurdering
1.100DKK
Startpris
550DKK
Aalborg
8.10, 18.12
Vurdering
2.600DKK
Startpris
1.400DKK
Vejle
8.10, 20.00
Vurdering
1.100DKK
Startpris
550DKK
Vejle
18.10, 19.22
Vurdering
1.100DKK
Startpris
550DKK
Vejle
19.10, 19.11
Vurdering
1.100DKK
Startpris
550DKK
Odense
12.10, 15.25
Vurdering
1.400DKK
Startpris
550DKK
Odense
9.10, 17.51