Jimmy Jørgensen. Abstrakt komposition (cd)
Jimmy Jørgensen ( f. 1962). Abstrakt komposition, olie på lærred. På bagsiden signeret Jimmy J. 150 x 116 cm (153 x 119 cm). Fremstår med reparation efter lille revne i lærredet.
På bagsiden mærkat fra Kunstnernes Påskeudstilling 1987.
Slutter om 4 dage 21 timer 26 minutter 4 sekunder
DKK 5.200