Sarus Nielsen. Havnemotiv m/ fiskekuttere. (cd)
Sarus Nielsen (1897-1973). Havnemotiv m/ fiskekuttere, olie på lærred, signeret Sarus N. 1946, 46,5 x 49,5 cm. (53 x 56) cm.
Slutter om 4 dage 18 timer 51 minutter 8 sekunder