Et par italienske elefant-øreringe af 18 kt. guld med sorte diamanter (2)
Et par italienske elefant-øreringe af 18 kt. guld, prydet med sorte diamantbesatte øjne, stemplet "133 PD 750". L. ca. 3,3 cm. Samlet vægt: ca. 9,5 gr. Fremstår med lettere brugsspor. (2)
Slutter om 2 dage 22 timer 41 minutter 0 sekunder
DKK 6.400