Brillant-solitairering af platin på 0.22 ct
Brillant-solitairering af platin prydet brillantslebnen diamant på 0.22 ct. Farve: Top Crystal (I). Klarhed: P1. Caraten er stemplet i ringskinnen samt H.F. PT900.
vægt ca. 4,2 g. Front B. 1 cm. Ringstr. 51/16,25. Minimale brugsspor på platin.
Slutter om 2 dage 21 timer 27 minutter 13 sekunder
DKK 3.400