T. & J.G. Toftegaard. Blomsterbroche af 14 kt. guld
T. & J.G. Toftegaard. Blomsterbroche af 14 kt. guld, stemplet "Toftegaard 585". Ø. ca. 5 cm. Vægt: ca. 19,9 gr. Fremstår med lettere brugsspor.
Fast pris
DKK 8100
Fast pris
16.300DKK
8.10, 13.07
Vejle
Vurdering
10.500DKK
Startpris
6.400DKK
Vejle
10.10, 20.16
Vurdering
5.200DKK
Startpris
4.000DKK
Vejle
10.10, 19.58
Vurdering
4.400DKK
Startpris
3.400DKK
Vejle
10.10, 21.07
Vurdering
10.500DKK
Startpris
7.400DKK
Vejle
10.10, 21.07
Vurdering
4.600DKK
Startpris
3.600DKK
Vejle
10.10, 19.16
Vurdering
5.600DKK
Startpris
4.200DKK
Aarhus
14.10, 13.56
Vurdering
7.600DKK
Startpris
6.200DKK
Vejle
10.10, 18.40
Vurdering
4.000DKK
item.HighestBidLabel
2.600DKK
Odense
14.10, 19.31
Vurdering
5.200DKK
Startpris
2.600DKK
Odense
12.10, 15.21
Vurdering
16.500DKK
Startpris
11.500DKK
Vejle
14.10, 19.20
Vurdering
7.600DKK
Startpris
5.200DKK
Hørsholm
8.10, 20.37
Vurdering
2.600DKK
Startpris
1.900DKK
Vejle
14.10, 19.27
Vurdering
1.400DKK
Startpris
1.100DKK
Odense
11.10, 18.43
Vurdering
4.600DKK
Startpris
3.200DKK
Aarhus
14.10, 17.23
Vurdering
4.000DKK
Startpris
3.000DKK
Aarhus
14.10, 17.13
Vurdering
2.600DKK
Startpris
1.900DKK
Vejle
14.10, 19.09
Vurdering
1.400DKK
item.HighestBidLabel
750DKK
Hørsholm
12.10, 15.45
Vurdering
3.000DKK
Startpris
1.600DKK
Aalborg
10.10, 20.24
Vurdering
21.000DKK
Startpris
14.000DKK
Hørsholm
8.10, 21.10
Vurdering
3.200DKK
Startpris
2.600DKK
Vejle
8.10, 18.59
Vurdering
5.200DKK
item.HighestBidLabel
9.400DKK
Aalborg
11.10, 19.15
Vurdering
4.400DKK
Startpris
3.400DKK
Vejle
11.10, 19.28
Vurdering
5.000DKK
Startpris
4.000DKK
Vejle
10.10, 20.19
Vurdering
2.600DKK
Startpris
1.600DKK
Aalborg
10.10, 19.18