Fleksibel brillantring af 18 kt. hvidguld, i alt 0.46 ct.
Slangering i 18 kt. hvidguld, leddelt så den er let fleksibel, prydet hele ringskinnen rundt med brillantslebne diamanter på i alt 0.46 ct. (carat stemplet i ringskinnen). Farve: Wesselton-Crystal (H-J), klarhed: SI-P1. Ringstr. 53,5/17. Vægt 5,3 g. Lette brugsspor.
Slutter om 2 dage 22 timer 23 minutter 8 sekunder
DKK 9.600