Kaffekande samt sovseskål af sølv (2)
Finsk kaffekande stemplet 813H samt E6 (1934). H 22 cm. Vægt 725 g. Sovseskål stemplet København 1930 L 16 cm. Vægt 180 g. Brugsspor. (2)
Slutter om 22 timer 58 minutter 58 sekunder
DKK 5.200
Vurdering
4.400DKK
Startpris
3.400DKK
Vejle
10.10, 21.07
Vurdering
2.600DKK
Startpris
1.900DKK
Vejle
14.10, 19.27
Fast pris
8.100DKK
10.10, 13.26
Vejle
Vurdering
10.500DKK
Startpris
7.600DKK
Hørsholm
11.10, 16.31
Vurdering
2.600DKK
Startpris
1.900DKK
Vejle
14.10, 19.09
Vurdering
10.500DKK
Startpris
7.400DKK
Vejle
10.10, 21.07
Vurdering
2.000DKK
Startpris
1.400DKK
Hørsholm
8.10, 18.35
Vurdering
5.200DKK
Startpris
3.400DKK
Vejle
10.10, 19.00
Vurdering
3.400DKK
Startpris
1.800DKK
Hørsholm
12.10, 19.34
Vurdering
10.500DKK
Startpris
6.400DKK
Vejle
10.10, 20.16
Vurdering
4.600DKK
Startpris
3.600DKK
Vejle
10.10, 19.16
Vurdering
4.000DKK
item.HighestBidLabel
3.400DKK
Hørsholm
9.10, 18.58
Vurdering
1.400DKK
Startpris
1.100DKK
Odense
11.10, 18.43
Vurdering
2.000DKK
Startpris
1.100DKK
Hørsholm
11.10, 15.56
Vurdering
6.400DKK
Startpris
4.600DKK
Vejle
10.10, 19.20
Vurdering
1.100DKK
item.HighestBidLabel
750DKK
Hørsholm
11.10, 16.00
Vurdering
1.400DKK
item.HighestBidLabel
750DKK
Hørsholm
12.10, 15.45
Vurdering
4.000DKK
item.HighestBidLabel
2.600DKK
Odense
14.10, 19.31
Vurdering
3.000DKK
Startpris
1.600DKK
Aalborg
10.10, 20.24
Kinesisk sølvsmed samt F. Hingelberg. Sukker- og flødesæt af sterlingsølv med drageformede hanke (2)
Vurdering
4.000DKK
Startpris
2.600DKK
Vejle
9.10, 19.51
Vurdering
4.400DKK
Startpris
3.400DKK
Vejle
11.10, 19.28
Vurdering
3.000DKK
item.HighestBidLabel
2.600DKK
København
8.10, 20.36
Vurdering
7.600DKK
Startpris
6.200DKK
Vejle
10.10, 18.40
Vurdering
4.000DKK
Startpris
2.000DKK
Roskilde
8.10, 20.16
Fast pris
16.300DKK
8.10, 13.07
Vejle