Bjarne Nordmark Henriksen. Massiv konge-armlænke af 14 kt. guld
Bjarne Nordmark Henriksen. Konge-rmlænke af 14 kt. guld, monteret med kasselås med dobbelte sikkerhedshaspe, stemplet "BNH 585". L. 22 cm. Ø. ca. 5 mm. Vægt: ca. 40,4 gr. Fremstår med lettere brugsspor (nyligt poleret hos guldsmed).
Fast pris
DKK 16300
Fast pris
8.100DKK
10.10, 13.26
Vejle
Vurdering
10.500DKK
Startpris
6.400DKK
Vejle
10.10, 20.16
Vurdering
5.200DKK
Startpris
4.000DKK
Aarhus
12.10, 18.13
Vurdering
19.000DKK
item.HighestBidLabel
13.000DKK
Hørsholm
9.10, 19.28
Vurdering
23.000DKK
Startpris
15.500DKK
Hørsholm
9.10, 19.32
Vurdering
5.200DKK
Startpris
4.000DKK
Vejle
10.10, 19.58
Vurdering
5.200DKK
Startpris
3.400DKK
Vejle
10.10, 19.00
Vurdering
14.000DKK
Startpris
11.000DKK
Vejle
12.10, 19.05
Vurdering
9.000DKK
Startpris
4.400DKK
Aalborg
9.10, 19.22
Vurdering
16.500DKK
Startpris
11.500DKK
Vejle
14.10, 19.20
Vurdering
5.000DKK
Startpris
4.000DKK
Vejle
10.10, 20.19
Vurdering
31.000DKK
Startpris
24.000DKK
Roskilde
16.10, 16.11
Vurdering
15.500DKK
Startpris
11.000DKK
Vejle
9.10, 19.05
Vurdering
10.500DKK
Startpris
7.000DKK
Roskilde
10.10, 19.09
Vurdering
7.600DKK
item.HighestBidLabel
5.200DKK
Aalborg
10.10, 20.14
Vurdering
7.600DKK
Startpris
6.000DKK
Roskilde
11.10, 19.17
Vurdering
2.600DKK
Startpris
1.600DKK
Aalborg
10.10, 19.18
Vurdering
58.000DKK
Startpris
46.000DKK
Roskilde
10.10, 21.07
Vurdering
4.000DKK
Startpris
2.000DKK
Aalborg
14.10, 19.50
Vurdering
4.000DKK
Startpris
2.000DKK
Vejle
8.10, 19.50
Vurdering
4.000DKK
Startpris
2.600DKK
Vejle
11.10, 18.40
Vurdering
24.000DKK
Startpris
18.000DKK
Roskilde
10.10, 19.19
Vurdering
2.000DKK
item.HighestBidLabel
1.400DKK
Aarhus
9.10, 19.55
Vurdering
15.500DKK
Startpris
11.000DKK
Roskilde
10.10, 19.10
Vurdering
15.500DKK
Startpris
11.500DKK
Vejle
10.10, 21.07