To vintage brocher af 14 kt guld (2)
To vintage brocher af 14 guld, en med detalje af hvidguld og prydet med ældre diamant på 0.10 ct Farve: Wessleton (H), Klarhed: VS, L. 62 mm samt en prydet med kulturperle L. 30 mm, stemplet 585 samt mestr, vægt 4,9 gram. Fremstår med almindelig brugsspor (2)
Slutter om 2 dage 21 timer 29 minutter 36 sekunder