Feu Diamonds. Solitairering i 18 kt. guld med GIA-certificeret diamant, 0.29 ct., E/VS
Solitairering i 18 kt. guld med fatning i hvidguld hvori en brillantsleben diamant på 0.29 ct. Farve: River (E), klarhed: VS1. Diamanten med GIA rapport-nr. graveret på rundisten (rapportnr. 11858558, marts 2002). Ringen stemplet 'Feu' samt London hallmarks anno 2002. Ringstr. 50/15,9. Vægt 2,7 g. Alm. brugsspor.
Slutter om 4 dage 22 timer 4 minutter 52 sekunder
DKK 5.600