Brillant-solitairering af platin på 0.53 ct. Sheffeild 2005
Brillant-solitairering af platin prydet med brillantsleben diamant på 0.53 ct. Caraten er stemplet i ringskinnen. Farve: Light Champagne. Klarhed: VS. Stemplet 950 med engelske Sheffeild gold Hallmarks for 2005.
vægt ca. 4,2 g. Front Ø 0,51 cm. Ringstr. 54/17,25. Minimale brugsspor.
Slutter om 2 dage 21 timer 2 minutter 52 sekunder
DKK 10.500