Et par brillantørestikker af 18 kt. hvidguld, i alt ca. 0.69 ct. (2)
Et par ørestikker af 18 kt. hvidguld hver prydet med fire brillantslebne diamanter omkranset af små brillantslebne diamanter sat i firpasform, i alt 0.69 ct. (carat stemplet på bagstopper). Farve: Wesselton-Top Crystal (H-I), klarhed: SI og P. Ø 8 mm. Samlet vægt 2,6 g. Lette brugsspor. (2)
Slutter om 2 dage 23 timer 23 minutter 24 sekunder
DKK 9.600