Kai Kristiansen. Lille skuffemodul, egetræ, model 32
Kai Kristiansen. Lille skuffemodul fineret med egetræ, front med to skuffer. 1960'erne. Fremstillet hos Aksel Kjærsgaard, model 32. H. 19,5 B. 40,5 D. 31,5 cm. Passer til Kai Kristiansen entresæt / bænk. Fremstår med brugsspor.
Slutter om 3 dage 22 timer 30 minutter 13 sekunder