Nanna Ditzel. Tre Trinidad barstole, model 3300 (3)
Nanna Ditzel (1923-2005). Tre Trinidad barstole med stel af forkromet metal, skaller af formbøjet fineret bøgetræ. Sh. 76 cm. Fremstillet hos Fredericia Furniture, model '3300'. Fremstår med brugsspor. (3)
Slutter om 6 dage 22 timer 20 minutter 57 sekunder