Dansk møbelproducent. Lille dobbelt kommode, palisander
Dansk møbelproducent. Lille dobbelt kommode af fineret palisander, front med fire skuffer, senere monteret runde tilspidsede ben. 1960'erne. H. 49 B. 88 D. 43 cm. Fremstår med fineret mahogni på topplade, topplade med ridser / trykmærker.
Slutter om 2 dage 20 timer 30 minutter 44 sekunder