Hee Welling for HAY. About A Chair. Par armstole, udstillingsmodeller (2)
Momsvare
Hee Welling for HAY. 'About a Chair'. Par armstole model AAC123 og AAC127. Stollerne er betrukket med blå og grå uldstof. Stel af formbøjet fineret bøgtræ og forkromet metal. Sh. ca. 47 cm. Fremstår med lettere brugsspor herunder få ridser. Udstillingsmodeller. (2)
Slutter om 4 dage 22 timer 27 minutter 11 sekunder