ErlingTorvits for Heltborg Møbler. Indskudsbord, teaktræ, model 70
ErlingTorvits. Indskudsbord af fineret teaktræ, runde tilspidsede ben af massivt teaktræ. Fremstillet hos Heltborg Møbler, model 70. 1950/60'erne. Fremstår med lettere brugsspor.
Slutter om 4 dage 21 timer 29 minutter 36 sekunder
DKK 850