Søren Ravn Christensen. Pendel / skærm, model Clava Up Wood
Søren Ravn Christensen. Pendel / skærm af fineret egetræ, asketræ samt stål. Fremstillet hos Umage, model Clava Up Wood . H. 37 Ø. 38 cm. Uden ophæng/fatning og ledning. Fremstår med lettere brugsspor.
Slutter om 3 dage 22 timer 4 minutter 49 sekunder