Iskos-Berlin for HAY. To barstole, model Soft Edge 80 (2)
Momsvare
Iskos-Berlin. To barstole med stel af grålakeret metal, sæder af fineret grålaseret asketræ. Fremstillet hos HAY, model Soft Edge 80. Sh. 66 / 75,5 cm. Udstillingsmodeller med få brugsspor. (2)
Slutter om 4 dage 20 timer 48 minutter 15 sekunder