Rud Thygesen/Johnny Sørensen. Seks armstole / stabelstole (6)
Rud Thygesen/Johnny Sørensen. Seks armstole / stabelstole med stel af grålakeret stål, sæderamme samt kopstykke af fineret og massivt mahogni. Sh. 44,5 cm. Fremstillet hos Magnus Olsen, model Partout. Fremstår med kraftig slitage, stel med stedvis rust og afskalninger, flere manglende plastsko. (6)
Slutter om 4 dage 21 timer 31 minutter 35 sekunder
DKK 1.700