Peter Nyborg. 'Bøhmanden' (cd)
Peter Nyborg f. 1937. 'Bøhmanden'. Olie på lærred. Signeret og dateret Nyborg Bøhmanden 1965 Sverige. H. 98 cm, B. 116 cm (101 x 118 cm).
Slutter om 1 dag 0 timer 36 minutter 28 sekunder