L. Mertens: Portræt af kvinde med kyse, blyantstegning, 1850
Signeret L. Mertens og dateret 15ten Febr. 1850. Indrammet bag glas, 17 x 12,5 cm, rammemål 32 x 26,5 cm.
Slutter om 3 dage 22 timer 37 minutter 58 sekunder