Anne-Marie Brauge. Figurkomposition, olie på lærred (cd)
Anne-Marie Brauge (1942-2003). Figurkomposition, olie på lærred, sign. samt dateret Anne-Marie Brauge 82. 46 x 33 cm (49 x 36 cm).
Slutter om 21 timer 47 minutter 17 sekunder
DKK 2.800