Håkon Danielsen. Komposition
Håkon Engesæth Danielsen. Komposition, mixed media på papir. Signeret og dateret HED 2021. H. 116 cm, B. 84 cm (124,5 x 92 cm). (cd)
Slutter om 1 dag 22 timer 45 minutter 7 sekunder
DKK 16.000