Finn Wennerwald. Parti fra Dyrehaven Olie på lærred
Finn Wennerwald (1896-1969), landskab, olie på lærred, sign. Finn Wennerwald, betegnet Dyrehaven 1923. 71x103 cm. (88x118 cm). c.d.
Slutter om 22 timer 42 minutter 38 sekunder