Torben von Deyen, Boombox - Brain Bondage 2017. Olie på lærred
Torben von Deyen (1975-2023), Boombox - Brain Bondage 2017. Olie på lærred 65x250cm. U.R. Signeret og betegnet på bagsiden. Torben von Deyen har udstillet på Kunstnernes Påskeudstilling 2022. Litt. Tom Jørgensen. 101 Kunstnere 2013, s. 52f. c.d. Prov. Kunstnerens dødsbo.
Slutter om 1 dag 21 timer 39 minutter 12 sekunder
DKK 5.400