Andreas Christensen pianette/klaver, egetræ.
Andreas Christensen pianette/klaver i egetræ, stemplet 7132 indvendigt. H. 90 L 123 D 44 cm. Stemning skal påregnes. Fremstår med brugsspor, finerskader.
Slutter om 14 minutter 25 sekunder