Hans J. Wegner. Biblioteksbord / spisebord af bøg
Hans J. Wegner (1914-2007). Biblioteksbord fineret med lakeret bøg, H. 70 L. 90 B. 68 cm., monteret med to klapper á B. 62 cm. Fremstillet og stemplet hos Getama. Fremstår med alm. brugsspor.
Slutter om 4 dage 20 timer 37 minutter 20 sekunder