Jørgen Smed, Randers. Blokarmlænke af 14 kt. guld
Jørgen Smed, Randers. Blokarmlænke af 14 kt. guld, monteret med kasselås med dobbelte sikkerhedshapse, stemplet "JøS 585". L. ca. 20 cm B. ca. 1,5 cm. Vægt: ca. 35,2 gr. Fremstår med brugsspor
Fast pris
16.300DKK
8.10, 13.07
Vejle
Vurdering
4.000DKK
item.HighestBidLabel
2.600DKK
Odense
14.10, 19.31
Fast pris
8.100DKK
10.10, 13.26
Vejle
Vurdering
4.400DKK
Startpris
3.400DKK
Vejle
10.10, 21.07
Vurdering
10.500DKK
Startpris
7.400DKK
Vejle
10.10, 21.07
Vurdering
5.200DKK
Startpris
4.000DKK
Aarhus
12.10, 18.13
Vurdering
4.600DKK
Startpris
3.600DKK
Vejle
10.10, 19.16
Vurdering
19.000DKK
item.HighestBidLabel
13.000DKK
Hørsholm
9.10, 19.28
Vurdering
23.000DKK
Startpris
15.500DKK
Hørsholm
9.10, 19.32
Vurdering
7.600DKK
Startpris
6.200DKK
Vejle
10.10, 18.40
Vurdering
1.400DKK
Startpris
1.100DKK
Odense
11.10, 18.43
Vurdering
10.500DKK
Startpris
6.400DKK
Vejle
10.10, 20.16
Vurdering
5.600DKK
Startpris
4.200DKK
Aarhus
14.10, 13.56
Vurdering
2.600DKK
Startpris
1.900DKK
Vejle
14.10, 19.27
Vurdering
5.200DKK
Startpris
3.400DKK
Vejle
10.10, 19.00
Vurdering
5.200DKK
Startpris
2.600DKK
Odense
12.10, 15.21
Vurdering
5.200DKK
Startpris
4.000DKK
Vejle
10.10, 19.58
Vurdering
1.400DKK
item.HighestBidLabel
750DKK
Hørsholm
12.10, 15.45
Vurdering
14.000DKK
Startpris
11.000DKK
Vejle
12.10, 19.05
Vurdering
4.600DKK
Startpris
3.200DKK
Aarhus
14.10, 17.23
Vurdering
7.600DKK
Startpris
5.200DKK
Hørsholm
8.10, 20.37
Vurdering
5.000DKK
Startpris
4.000DKK
Vejle
10.10, 20.19
Vurdering
9.000DKK
Startpris
4.400DKK
Aalborg
9.10, 19.22
Vurdering
4.600DKK
Startpris
3.200DKK
Aalborg
9.10, 18.57
Vurdering
3.000DKK
Startpris
1.600DKK
Aalborg
10.10, 20.24