Ove Fogh Pedersen. Bicellemønster armlænke af 14 kt. guld
Ove Fogh Pedersen. Bicellemønster armlænke af 14 kt. guld, monteret med kasselås med dobbelte sikkerhedshaspe, stemplet "OFP 585". L. ca, 18,4 cm. B. ca. 20 mm. Vægt: ca. 46,2 gr. Fremstår med brugsspor.
Fast pris
16.300DKK
8.10, 13.07
Vejle
Vurdering
5.200DKK
Startpris
4.000DKK
Aarhus
12.10, 18.13
Vurdering
19.000DKK
item.HighestBidLabel
13.000DKK
Hørsholm
9.10, 19.28
Vurdering
23.000DKK
Startpris
15.500DKK
Hørsholm
9.10, 19.32
Fast pris
8.100DKK
10.10, 13.26
Vejle
Vurdering
4.400DKK
Startpris
3.400DKK
Vejle
10.10, 21.07
Vurdering
10.500DKK
Startpris
7.400DKK
Vejle
10.10, 21.07
Vurdering
1.400DKK
Startpris
1.100DKK
Odense
11.10, 18.43
Vurdering
4.000DKK
item.HighestBidLabel
2.600DKK
Odense
14.10, 19.31
Vurdering
4.600DKK
Startpris
3.600DKK
Vejle
10.10, 19.16
Vurdering
10.500DKK
Startpris
6.400DKK
Vejle
10.10, 20.16
Vurdering
2.600DKK
Startpris
1.900DKK
Vejle
14.10, 19.27
Vurdering
14.000DKK
Startpris
11.000DKK
Vejle
12.10, 19.05
Vurdering
1.400DKK
item.HighestBidLabel
750DKK
Hørsholm
12.10, 15.45
Vurdering
23.000DKK
Startpris
16.500DKK
Vejle
10.10, 19.22
Vurdering
9.000DKK
Startpris
4.400DKK
Aalborg
9.10, 19.22
Vurdering
7.600DKK
Startpris
5.200DKK
Hørsholm
8.10, 20.37
Vurdering
7.600DKK
Startpris
6.200DKK
Vejle
10.10, 18.40
Vurdering
2.600DKK
Startpris
1.900DKK
Vejle
14.10, 19.09
Vurdering
31.000DKK
Startpris
24.000DKK
Roskilde
16.10, 16.11
Vurdering
9.600DKK
Startpris
6.400DKK
Aalborg
10.10, 20.16
Vurdering
15.500DKK
Startpris
11.000DKK
Vejle
9.10, 19.05
Vurdering
21.000DKK
Startpris
14.000DKK
Hørsholm
8.10, 21.10
Vurdering
5.200DKK
item.HighestBidLabel
9.400DKK
Aalborg
11.10, 19.15
Vurdering
15.500DKK
Startpris
10.500DKK
Vejle
10.10, 18.52