Knud Hejl. Bred armring af 14 kt guld
Knud Hejl. Bred armring af 14 kt. guld, monteret med kasselås med dobbelte sikkerhedshaspe, stemplet "K.He 585". B. ca. 22 mm. Indvendige mål: ca. 54 x 59 mm. Vægt: ca. 40,1 gr. Fremstår med brugsspor.
Slutter om 1 time 7 minutter 10 sekunder
DKK 21.000