Vintage armring af 14 kt guld prydet med citrin
Vintage åben armring af 14 kt guld prydet med oval facet slebet citrin. Vægt: 18 gram. Indvendig mål: ca. 15 cm (åbning 2 cm) B. 17 mm, utydelig stemplet - syretestet til 14 kt guld. Fremstår med alders relateret brugsspor herunder ridser.
Slutter om 2 dage 22 timer 38 minutter 38 sekunder
DKK 5.400