Holger Fridericias Eftf., København. Panzerarmlænke af 14 kt. guld med charms
Holger Fridericias Eftf., København. Panzerarmlænke af 14 kt. guld, prydet med seks charms, bl.a. elefant, søstjerne og hjerte, stemplet "HF 585". L. ca. 16,8 cm. Vægt: ca. 8,6 gr. Fremstår med brugsspor.
Slutter om 40 minutter 9 sekunder
DKK 4.200